MHP İzmir İl Başkanlığı olarak yaşadığımız bu olağanüstü durumda hemşehrilerimize ve şehrimize sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme azim ve kararlığını sürdürüyoruz.

İl Başkanımız Sayın Veysel Şahin, “dava adamı olarak, memleketimizin ve şehrimizin sevdalıları olarak insanımızı yalnız bırakamayız. Alınan tedbirlere uyarak, her türlü sağlık önlemimi alarak bazı adımları atmalıyız. Hemşehrilerimiz evinde kalmalı ama muhtaçlara biz el uzatmalıyız” diyerek salgına yönelik çalışmalarımızı başlatmıştır.

İlk olarak il yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlıklarımız, ülkü ocaklarımız ve diğer gönüllü kuruluşlarımızla aracılığı ile dışarı çıkamayan, yaşlı, maddi durumu sınırlı ve yardıma muhtaç ailelere yardım çalışmaları yapılmıştır.

Bununla birlikte yarın da şehrimizin önemli sembollerinden olan Konak Meydanı Güvercinlerine yem verilmesi ve sokak hayvanlarımıza sahip çıkılması faaliyetlerini gerçekleştireceğiz.

Yarın ayrıca  tüm ilçe teşkilatlarımızın bulundukları alanlarda katılacağı Kızılay’a Kan bağışlama programını başlatıyoruz.

Güvercinlerimize, sokak hayvanlarımıza sahip çıkma ve Kızılay’a kan bağışlama programımız için yarın saat 11.00 görevli arkadaşlarımızla Konak Meydanı’da olacağız.

Yorum Yazın