Corona virüsü ile yürütülen ulusal mücadeleye bir destek de Gaziemirli hayırseverlerden geldi.

Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza günde 1 öğün sıcak yemek Dağıtımına başladılar

Tempöhder ( tüm emekli polis özel harekatçılar derneği polis özel harekat Derneği ,özel Şeyma Kılıç Anaokulu ve hayırsever iş adamı ( tümay lojistik) Bayram TÜM’ün bir araya gelerek oluşturduğu hayırsever ekip Gaziemir’de yaşayan yaşlıları ziyaret ederek sıcak yemekleri evlerine bırakarak hayır dalarını alıyorlar.

Hayırsever ekip çalışmalarını artırarak sürdürüyor

Gaziemir Kaymakamlığının müsaade ve izniyle yapılan çalışmalardan çok mutlu olduklarını söyleyen hayırsever iş adamları bu hizmeti artarak süreceklerini ve yaptıkları bu hayırlı işten büyük bir mutluluk ve manevi haz duyduklarını dile getirdiler.

”Onların hayır dualarına talibiz”.

Şeyma Kılıç

Şeyma Kılıç Anaokulu Öğretemen/Okul Müdürü

Bir genç, bir ihtiyara yaşlı olmasından dolayı ikramda bulunursa; yaşlandığı zaman, kendisine ikramda bulunacak bir kimseyi, kendisine hazırlar demiş Hz. Muhammed (SAV)
İçinde bulunduğumuz; özellikle yaşlılar için zorlu geçen bu günlerde, bizim de bir katkımız olsun istedik ve 65 YAŞ ÜZERİ YAŞLILARIMIZ a yeter ki evde kalsınlar diye sıcak yemek dağıtımına KAYMAKAMLIK izni ile başladık.. Gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

Yorum Yazın