Menderes Belediyesi tarafından ilçede ki farklı kurumlara destekler devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından Halk Eğitim Merkezi kurs binası yenilendi.

Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde ki çalışmalar sürdürülürken, farklı kurumlara da belediye desteği sürüyor. Kötü görünümdeki İlçe Halk Eğitim Merkezi kurs binası, belediye ekiplerinin çalışması ile yenilenerek kurs alan vatandaşların modern bir ortamda eğitim alması sağlandı.

Çehresi değişti

Ekipler tarafından çatı tadilatı yapılan binanın duvarları boyanarak, çeşitli figür çizim çalışmalarıyla hareket kazandırıldı. Sürgülü demir kapının takıldığı alanın bahçesinde ise peyzaj çalışmaları gerçekleştirildi. Bahçede parke ve karo taş döşeme çalışmaları yapılarak yeni görüntüsüne kavuşturuldu.

Desteğimiz sürecek

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ İlçemizin hak ettiği noktaya gelmesi adına belediye olarak çalışmalarımızı yaparken gücümüzün yettiği kadar diğer kamu kurumlarına da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Halk Eğitim Merkezine bağlı kurs binasının kötü görünümüne son verdik. Menderes Belediyesi olarak kurumlara desteklerimiz sürecek ” dedi.IMG_7266 IMG_7265 IMG_7114 IMG_0785

Yorum Yazın