”Bu sefer Başkan muhtarlarla kavga etti”

Yönetime Geldiği günden bugüne kadar sürekli ülke ve Gaziemir gündeminden düşmeyen Gaziemir belediye başkanı Halil Arda, kendi partisi içinde adaylık sürecinde yaşadığı ihtilaf ve iç kavgalar ile başlayan durum,farklı kurum,dernek,sendika çalışan işçiler ve esnafla devam etti.

En son ülke gündeminde yer alan sosyal medya hesaplarındaki yazı ve paylaşımlarda cumhurbaşkanı ERDOĞAN’A hakaret iddialarıyla yeniden alevlenen olaylar adli bir boyuta geçmiş ve AK parti ilçe başkanı Serdar Muçay ve belediye meclis üyesi Uğur İnan Atmacanın kendisini yıpratmak için bu olayları ülke gündemine taşıdıkları ve kendisinin bunlardan yargı önünde hesap soracağım demişti.

Bu olay henüz sıcaklığını korurken bu sefer mahalle muhtarlarını karşısına alan Halil Arda muhtarlara meydan okudu.

Muhtarlar buluştu :Binbaşı Reşat bey Mahalle muhtarı Burhan Aktaş’ın daveti ile muhtarlar kendi aralarında düzenlediği istişare toplantısında belediye personeli ile muhtarlar arasında yaşanan sözlü tartışma başkan ardaya ulaşınca bu durum üzerine belediye Belediye Başkanı Halil Arda muhtarlarında dahil olduğu whatspp gurubundan olaya müdahale ederek ”Muhtarlar belediye personeline emir kipiyle konuşamaz haddini aşan karşısında beni bulur”diyerek rest çekti. Bu tartışma üzerine whatsapp grubu kapatıldı.

Yorum Yazın