Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Konak İlçe Gençlik Kolları kongresini kazanan yeni yönetim kurulu Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı ziyaret etti. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Orçun Altanhan ve beraberindeki gençleri makamında ağırlayan Başkan Pekdaş, yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Gençlerle sohbet Pekdaş, gelecek her türlü olumlu projede yanlarında olacaklarını ve destek vereceklerini söyledi.

YENİ BİLGİLERLE ZENGİNLEŞİN

Gençlik yıllarının öğrenme ve biriktirme yılları olduğunu, bu sebeple iyi değerlendirilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Pekdaş, gençlere hedeflerini büyük tutmalarını ancak sağlam adımlarla ilerlemelerini öğütleyerek şöyle konuştu: “Biz de öğrenci hareketinin içinde yetiştik, kimlik bulduk, öğrendik. O zamanki arkadaşlarımızla hala görüşüyoruz. Türkiye’nin her yerinden birbirimize yardım ediyoruz. İnsanın demlenmesi için gereken bir zaman var ve bazı görevler için demlenmek önemlidir. Daha çok boyutlu bakabilmek, daha analitik düşünebilmek, orkestrada bir uyumlu ses olabilmek; bunlar hep gençlikte öğrenilecek şeyler. Hedefleriniz büyük olsun ama merdivenle çıkın. Asansör kolaydır, hemen çıkar ama küt diye yere çakılabilirsiniz. Ama basamak basamak çıkarsanız, başara başara küçük hedeflerle ilerlerseniz, büyük hedefinize sağlam adımlarla ulaşırsınız.”

KONAK’I GENÇLER TAŞIYACAK

CHP Konak İlçe Gençlik Kolları adına Başkan Pekdaş’a çiçek takdim eden İlçe Gençlik Kolları Başkanı Orçun Altanhan da, “Yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte iddialıyız. Konak ilçeyi gençler olarak biz taşıyacağız. Bilinçli bir gençlik hedefimiz var. Öncelikle birlikte yaşamı hep beraber kurmamız gerekiyor” dedi.

konak_chp_genclik_ziyareti (2) konak_chp_genclik_ziyareti (1)

Yorum Yazın