24 Kasım öğretmenler gününde AK PARTİ Gaziemir  ilçe teşkilatı ilçe başkanı Hüseyin Uzun başkanlığında  Gaziemir’de bulunan tüm okullara ziyaret gerçekleştirerek öğretmenler gününü kutladı öğretmenlere çam fidanı ve çiçekler ile giden teşkilat mensupları öğretmenlerin sorunlarını dinlediler.

Değerli öğretmenlerimiz 24 kasım öğretmenler gününüzü  gönülden tebrik ediyoruz. Biz AK PARTİ Gaziemir teşkilatı olarak bütün arkadaşlarımızla bugün  öğretmenler gününü kutlamak üzere hep birlikte Gaziemir’deki diğer okullarda dağıldık sizlerin  yetiştirdiği  geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yönlendiren eğiten  sizlersiniz.

Sizlere güveniyoruz Çünkü Sizler gerçekten öğrencilerimize ülkemiz için vereceğiniz bilgiler ile ülkemiz ve bizler geleceğimizi açık ve net bir şekilde tayin edecektir. öğretmenler bu ülkede yetişen bilim insanlarını,savcIları, hakimleri, doktorları ve bu ülkenin inşasını yapacak mühendislerimizi  en iyi şekilde yetiştiren sizlersiniz kısacası ülkenin geleceğini sizler yetiştiriyorsunuz.

 

Bu nedenle  ülkemizin daha Uygar,daha medeni ve daha demokratik olabilmesi için sizlerden özveri bekliyor ve size güveniyoruz.Bizleri ağırladığınız için size teşekkür ediyoruz biz siyasetçiler olarak öğretmenlerimizin yaşadığı sorunları çözmek için varız. Her zaman sizlerin emrindeyiz kapımız her zaman sizlere açıktır .

 

Yorum Yazın