Gaziemir de bulunana STK lar bir araya geldi. Gelenek bozulmadı Gaziemirliler derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sabah kahvaltı buluşması Bu yıl yaşanan pandemi nedeniyle geçikmeli olarak gerçekleşti

Sabah kahvaltısında buluşan Gaziemirliler hasret giderdiler. Gaziemir’deki çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcilerinin de katıldığı kahvaltıda Eski Halk Eğitim Müdürü ve Gaziemirliler dernek başkanı Selahattin Daver’in daveti ile bir araya geldiler.

amacımız Gaziemir’de birlik ve beraberliği yaşatıp daha verimli Bir halde sürdürmek diyen Dernek başkanı Daver Gaziemir’e faydası dokunacak konularda birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum dedi . Selahattin Daver Biz bu buluşmayı geleneksel olarak her yıl yapıyoruz. Bu yıl pandemi nedeniyle biraz gecikme oldu ama buna rağmen Sizlerde gönülde yakın, Fakat masalarda biraz mesafeli olarak burada bir araya geldik. birçok arkadaşımız bu buluşma için ısrarcı oldu ve elbette haklıydılar sağlık sorunları yaşayan, hasta olanlar, ameliyat geçiren arkadaşlarımız var. ben onlara geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum.

Amacımız asla siyaset ya da politika değil. Özellikle bu konunun altını çiziyorum. Sizlerle bir arada şu an bulunmaktan mutluyuz ve katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.Şu an aramızda olan Gaziemir’de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri var STK lar Gaziemir’in sosyal yapısında önemli bir yer teşkil ediyor bunu gözardı edemeyiz dedi.

Kahvaltıya Gaziemir Türk Kızılay Derneği Başkanı Davut Dinçel, Erzurumlular Gaziemir dernek başkanı Salim Eser, İHH İnsani Yardım Derneği başkan yardımcısı ve aynı zamanda Kur’an’a hizmet derneği yönetim kurulu üyesi Abdullah Kocabaş. Ve Gaziemirliler dernek üyeleri katıldı.