GAZİEMİRDE TEK ADAMCAĞIZ SALTANATI

AK Parti Gaziemir ilçe başkanı Serdar Muçay’dan Gaziemir CHP’li Belediye Başkanı Halil Arda’ya verdiği kahvaltı ile ilgili ağır eleştiriler geldi,

Serdar Muçay ”Sayın Halil Arda yediğinde içtiğinde gözümüz yok fakat 10-15 kişinin katılmış olabileceği bu kahvaltıyı hemde pandemi döneminde  10 kg tereyağının nasıl tüketildiği kamu oyuna açıklamalıdır dedi.

Başkanlık katına yaptırmış olduğu mutfağında kendine ve misafirlerine yapılan  organizasyonlarda  ziyafetler çeken,  yaptığı ve yapamadıklarıyla gündemden düşmeyen, sürekli emekçi kardeşlerimizden pohpohlanmak isteyen  CHP’Lİ Belediye Başkanı Tek Adamcağızı Halil Arda’nın yediğinde içtiğinde gözümüz yok;  fakat 10-15 kişinin katılmış olabileceği ya da pandeminin en yoğun döneminde hangi mantıkla yapıldığı akıllarda soru işareti bıraktığı düşünülen bir kahvaltıda 80 boyoz, 80 gevrek, 10 kilo tereyağ, 10 kilo sucuk, 3 kilo beyaz peynir, 3 kilo tulum peyniri, 4.5 kilo su böreği, 1.5 kilo zeytin’in nasıl tüketildiğini biri bize çıkıp açıklamalıdır.

Bundan öncede bildiğimiz üzere;

YABO gibi bir proje yapıldı; Bu projeden kaç kişi faydalanıyor, ne olduğu tam olarak halkımız tarafından anlaşılamayan fakat ONURSAL KOORDİNATÖRÜMÜZ tarafından çok elzem olduğu söylenen bu projenin belediyemize getirdiği yük nedir?

Sanırım bu ve benzeri dahiyane projeler için  harcanan zaman ve maddi yükten dolayı ilçemizin gerçek sorunlarına sıra gelmiyor.

Yaşanan yoğun yağmurlarda altyapının yetersizliğinden kaynaklı oluşan su baskınlarında kum torbalarıyla sözüm ona ilkel çözümler bulmakta bunun aciziyetidir.

Sayın Gaziemir’in  tek adamcağızı bırakın bu fantastik dünyada yaşamayı da gerçek dünyaya dönün. Belediye başkanı olduğunuz ilçenin gerçekleriyle yüzleşin yoksa inanıyorum ki bu halk sizi ilk fırsatta kum torbasına çevirecek!

Siz değerli halkımızın takdirlerine  bırakıyorum…

 

 

 

S.SERDAR MUÇAY

AK PARTİ GAZİEMİR İLÇE BAŞKANI