Gaziemir’de Koordinatör krizi derinleşiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, belediye başkan yardımcılarının başına atadığı bürokrat Koordinatör Mehmet Tuncer’den Neden vazgeçemiyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir ilçe ve İl yönetimini karşısına alınmayı göze alacak kadar ileri giden Halil İbrahim Şenol, Mehmet Tuncer’e sahip çıkma ısrarını sürdürüyor.

Daha önce belediye başkanına ciddi anlamda sıkıntılar yaşatarak öğretmen elini öptüren koordinatöer Tunceri bu kadar tepkiye rağmen belediye başkanı Şenol neden hala görevde tutuyor?

Öğretmenler gününde verilen Resepsiyonda öğretmeni yumruklayarak burnunu kıran Mehmet Tuncer görevinden el çektirilmişti belli bir süreden sonra adeta ödüllendirildi ve belediye başkanı Şenol tarafından, Bütün belediye başkan yardımcılarının üstüne, emsali olmayan bir göreve atanarak Koordinatör yapıldı.

Halil İbrahim Şenol’un bu emsalsiz bürokrat yetkilendirmesine, Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyeleri komisyon görevlerinden istifa ederek tepki gösterdiler. olay bununla da kalmadı CHP il CHP İl Başkanı Asuman Ali Güven ve ilçe başkanı tepki göstererek belediye başkanı Şenol’dan bu atamayı geri almasını istediler

Halil İbrahim Şenol geri adım atmıyor

Ciddi anlamda Parti içi krize dönüşen bu atama krizi CHP belediye başkanı Şanolu bu tutumundan vazgeçirmedi. Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol Bu ısrarını neden sürdürdüğünü henüz kimse bilmiyor. Zaten Gaziemir Belediyesi’nde İşlerin iyi gitmediği yerel hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yapılmadı gerçeği ortadayken, bir de belediyede böyle bir yönetim krizinin yaşanması, Gaziemir’de belediye hizmetlerinin tamamen zayıflaması ve verimsizliğe neden oluyor

 

Yorum Yazın