Uzun zamandır ilçe teşkilatında takım uyuşmazlığı, istifa ile sonuçladı

Gaziemir AK PARTİ teşkilatında ilçe yönetimi siyasi ve hukuk işleri başkanı Selahattin Daver ilçe yönetiminden istifa etti.

Edindiğimiz bilgiye göre uzun zamandır rahatsızlığını ve tepkilerini ortaya koyan Selahattin Daver ilçe teşkilatı ile uyumsuzluk yaşadığını söyleyerek gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum açıklaması yaptı.

Selahattin Daver yaptığı açıklmada gördüğüm lüzum üzerine dese de bu lüzum un bazı detaylarının olduğunu  istifa olduğunu  öğrendik.
Aktüel habercinin ulaştığı bazı yetkililer yaptığı açıklamada Selahattin Daver kendi ismini ön plana çıkartma gayretiyle hareket ediyordu, oysa ki bizim partimizde aidiyet duygusu ve teşkilat yapısı her şeyin üstündedir denildi.

Selahattin  Daver’in  istifasına gerekçe olarak sıraladığı nedenlerin parti teşkilatında kabul edilen kıriterler olmadığını söyleyen ilçe teşkilat yetkilisi,AK PARTİ Çok büyük bir teşkilat yapısına sahip biz teşkilatımıza gönül vermiş bireyler olarak partimize  gönüllü bir bir nefer olarak çaılşma anlaşayışı ile hareket ederiz. Ben anlayışı bizde çok kabul edilen bir bir durum değildir. ”Biz varız” diyebilmeliyiz, uzun vadeli bireysel siyasi eylem planları olanlar teşkilatlarımızda tıkanmalara neden olabilirler.

Partili gönüldaşlarımızın 1. önceliği ve beklentilerinin merkezinde her zaman AK PARTİ’nin iktidar olma önceliği vardır  partimiz iktidar olmalı ki millete hizmetimiz olsun. isimler değil  bizde geçerli olan partinin ve dolayısıyla milletin çıkarlarının üstün tutulmasıdır.Sayın DAVER’in istifasında  dile getridiği nedenlerin özünde malesef biz yok..

İnsan kalitesi açısından AK PARTİ  en fazla nitelikli kadroları ve gönüldaşlarıyla çok güçlü bir parti Gaziemirde  bir  çok nitelikli arkadaşımız var. bizde esas olan gönüllülüktür. Gerek parti yönetimimiz gerekse yönetim dışında olan bir çok gönüldaşlarımız  bu anlayış ile hareket ediyor .

Selahattin beyin aldığı karara saygı duyuyoruz  bu güne kadar verdiği hizmet için kendilerine teşekkür ediyoruz.çalışmalarımız çok başarılı bir şekilde sürüyor. ”durmak yok yola devam”

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın