Mahalleli Hırsızı elinden kaçırdı

Pazar günleri sabah erken saatte kapı zilinizi çalanlara kim olduklarını kesin öğrenmeden  kapınızı açmayın.

Kapı otomatiğine basıldığı anda apartmana giren hırsız işe koyuluyor ,Hedefinde kapı önüne çıkartılmış marka pahalı ayakkabılar var

‘’Uzun bir süredir Gaziemir’in çeşitli mahallelerinde apartmanlardan ayakkabı çeşitli eşya ve paraları çalan hırsız Pazar gün sabahın erken saatinde yine iş başındaydı ‘’

Gaziemir gazi mah 28 sokakta mesaiye başlayan hırsızı apartmanlarından çıkarken gören vatandaşlar şüphelenerek takip ettiler. Hırsızın girdiği komşu apartmanın kapısında beklemeye başlayan apartman sakinlerini Elinde çaldığı ayakkabı poşetleriyle bir anda karşısında gören genç erkek hırsız yakalanacağını anlayınca elinde çalmış olduğu eşyaları atarak kaçmamaya başladı. vatandaşlar tarafından  bir süre kovalanan hırsız izini kaybettirerek gözden kayboldu.

 

Gaziemir polisinin uzun bir süredir takip ettiği eşkâli belli olan Hırsızı polis her yerde arıyor

Genellikle Pazar sabahları vatandaşların tatil günü uyuduğu saatte bu hırsızlığı yaptığı tespit edilen hırsızın hedefinde marka ve pahalı ayakkabıların olduğu söyleniyor.

Polis apartmanlara dadanan hırsızlar konusunda vatandaşları uyardı. Kapınızı tanımadığınız kişilere açmayın ve Kapı önlerinde değerli eşya ve ayakkabılarınızı bırakmayın diyor.

 

Yorum Yazın