Erol Kaya’dan ”3 KASIM MESAJI”

AK Parti Gaziemir İçe Başkanı Erol Kaya, Ak Partinin ilk seçim zaferi olan ”3 Kasım 2002 ” tarihinin 17. yılını doldurması nedeni ile bir mesaj yayımladı.
İçe Başkanı Kaya mesajında;” Ak Parti ilk girdiği seçimde ülke siyasetinde yenilenmenin ve hizmette devrimlerin adı olmuştur. Ak parti sadece ülkemiz değil, bütün dünya mazlumları ve İslam aleminin’de umudu olmuş bir partidir.

Ak Parti iktidarı ile vatandaşlarımız ilkleri yaşamıştır. ” 3 Kasım Türk siyaset tarihinin miladıdır. 3 Kasım 2002 tarihinde sadece Ak Parti değil tüm Türkiye kazanmıştır. Türk siyaset tarihinde 17. yılını kutladığımız bu günden geriye baktığımızda sayısız kalıcı eserler bırakan Ak Parti iktidarımız Türkiye’ye kattığı devrim niteliğindeki hizmetleri ile gurur duyuyoruz.

Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye 3 Kasım 2002 tarihinden itibaren hem yurt içinde hemde yurt dışı ilişkilerde adeta devrimler gerçekleştirmiştir. bu süreç AK Partimizin her iktidar oluşuyla daha da nitelik ve ilme kazanarak devam etmektedir.

Ak Partiyi güçlü kılan milletimize verdiği sözleri yerine getirmesi ve vatandaşlarımızın hak ettiği kamu hizmetlerini fazlasıyla yapıyor olmasıdır. Ak Parti 17 yıldır vatanına ve milletine hizmet etmeye devam ederken milletin tercihi’de hep Ak Parti olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşünceler ile, Başta önce Gaziemir ilçesi AK Partili gönüldaşlarımız olmak üzere, Bütün AK Partili kardeşlerimin inandığı bu kutlu dava ve yolda. daha fazla çalışma,daha fazla sevme ve daha uzun yıllar bu güzel ülkemiz Türkiye’ye hizmet etmenin gururunu yaşamaya devam edeceğiz diyor, hepinize sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Yorum Yazın