Engelsiz Menderes İçin Çalışıyoruz

3 Aralık Dünya Engelliler Günüyle ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu “Engelsiz Menderes İçin Çalışıyoruz” mesajını verdi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, belediye olarak engelli vatandaşlara bakışlarını ve onlar için yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu. Başkan Soylu, yaptığı açıklamada “Engelsiz Menderes” için çalıştıklarını ifade etti.

Her proje dikkat hazırlanıyor

İlçede tüm projelerin engelli vatandaşlar düşünülerek hazırlandığını ifade eden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Menderes’te göreve geldiğimizde kimsesizlerin kimsesi, sessiz çoğunluğun sesi olacağımızı söylemiştik. Engelli vatandaşlarımızın da sesi olmak için gerekli adımları attık ve atmayı sürdürüyoruz. Bugüne kadar birçok ilki hayata geçirirken bu ilklerde engelli vatandaşlarımızı da unutmadık. Evde Sağlık Hizmetlerimiz başta olmak üzere ihtiyaçları olan sağlık hizmetlerini eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz tüm parklar ve sosyal alanlar engelli dostu. Onlar için piknik, şenlik düzenliyor, sosyal yardımlarımızla yanlarında oluyoruz. Özellikle dini bayramlar öncesinde önemli desteklerimiz oluyor. Tekerlekli sandalye desteğimiz büyük bir yol kat etti. Normal ve akülü tekerlekli sandalye hediyemizin yanı sıra akülü araçların yıllık bakımlarını yapmayı da ihmal etmiyoruz. Her kesimin belediyesi olmak için canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

thumbnail_baskan-soylu-engelli-vatandaslarin-her-zaman-yaninda-1

Yorum Yazın