Bankaların emekliler için sağladığı promosyon kampanyası devam ediyor. 2017 yılında başlayan promosyon ödemelerini almaya hazırlanan emekliler, bankaların promosyon tutarlarını merak ediyor. Müşterisini kaybetmek istemeyen bankaların promosyon yarışı sürüyor. Ek ürün ve şartlar ile birlikte promosyon tutarları yükselebiliyor. Buna göre emeklilere 2.550 liraya varan promosyon ödemesi yapılıyor. Peki, emekli banka promosyonu ne kadar? Halkbank, Ziraat, İş Bankası, Akbank, ING ne kadar promosyon veriyor? İşte haberin detayları….Emekliye 2.550 TL! Bankalar yarışa girdi! Halkbank, Ziraat, İş Bankası, Akbank, ING emekli promosyonu ne kadar?

SÖZLEŞMEYE DİKKAT!

‘Yalnızca 3 yıllık taahhüt veririm’ diyenler, taban promosyonu alır. Ancak bazı bankalar da şartsız tutarı yükseltmiş durumda. Bu bankalar da tercih edilebilir.

Bazı bankalar maaşını şubesine taşıyanlara, bazıları otomatik ödeme talimatı verenlere ya da kredi kartıyla aylık belirli tutarlarda harcama yapanlara promosyonu artırıyor. Karar verirken bunları mutlaka dikkate alın.

Promosyon imzasını atmadan önce sözleşmeyi iyice okuyun. Şartları dikkatle inceleyin.

.