TÜM EMEKLİ POLİS ÖZEL HAREKATÇILAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Emekli polis teşkilatı Show Tv de yayınlanan ”KALP ATIŞI” dizideki Polis Özel Harekat amirine atılan yumruk sahnesini protesto ettiler.

Ülkemizde hayatin olağan akışında böyle bir sahne yaşanmaz ve yaşanmamıştır. Siz böyle bir sahne kurgulayarak amacınız Polis Özel harekat sevgisini, saygısını ve beğenisini bu ülke insanının düşüncesinden silmek ise bunu çünkü 1982 yılından bu yana ülkemizin her köşesinde rengini şehit kanlarından almış aziz bayrağımızı dalgalandırmak için hiçbir karşılık beklemeden şehit ve gazi vermiş Peygamber ocağı, tamamen gönüllülük esasına göre görev yapan alperenler ocağı olduğunu unuttunuz mu?

Tüm terör örgütleri Fetö,Pkk ve ne kadar devlet düşmanı varsa bu ocağa tarihi boyunca sızamamıştır. Orta Asya dan bu tarafa Türk Töresine sahip çıktığı, bu milletin öz evlatları olduğu için amacınıza ulaşamayacaksınız. Bu yaptığınız dizinin Samanyolu Tv de daha önceden yayınlanan Ekip 1 dizisinden ne farkı var! Demek ki aynı yerden emir alıyorsunuz Biliniz ki bu algı  operasyonların iz ister yurt içindeki hainler tarafından ister yurt dışındaki ki hain besleyicileri tarafından yapılsın cezasız kalmayacaktır.

Adli Mercilere de Suç duyurusunda bulunduk. şu an bu Gazi Kurumda 15.000 (onbeş bin) Özel harekat polisi görev yapmaktadır Ayrıca 10.000 On bin emeklisi bulunmaktadır. Çalışanı ve emeklisi ile tek amacı  bayrağımızı indirmemek, ezanımız susturmamak, vatanımızı böldürtmemek ve milletimize diz çöktürtmemek olduğu için son iki yılda 100 den fazla şehit 200 den fazla gazi vermiş bulunmaktayız 15 Temmuz hain Fetö saldırısin da yakaladığı hainlerin üzerinde ki şerefli Türk askerinin asil üniformasini çikartıp daha sonra hainleri yere yatırmış bu kahraman Türk polisine atılan yumruğun senaryo dahi olsa affedilebilir bir tarafı yoktur Pkk yillardır başaramadı hain feto terör örgütü içimize sizamadiği i kahpece bomba atarak denedi ama başaramadı siz BiR YUMRUK SAHNESi Show Tv yayın gurubu sözümüz size; bu diziyi yayından kaldırın ve önce şehitler Polis Özel Harekat Başkanlığından sonrada Aziz Türk milletinden özür dileyin. ocağı Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyor yüce Türk Milletine sayglarimizi arz ediyoruz. Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği

UĞUR YENER DERNEK GENEL BAŞKANI

thumbnail_index5

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın