Referandum çalışmalarının hız kazandığı bu günlerde  AK partili bakan ve milletvekilleri referanduma sayılı günler kala çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ege serbeste bölgesini ziyaret eden ekonomi ve sanayi bakanı Nihat Zeybekçi  sanayiciler ve  ve çalışanlarına referandumda neden evet denilmesi gerektiğini anlattı  Ekonomi Bakan  Zeybekçi Gaziemir’de bulunan Ege Serbest Bölge CMS jant üretim fabrikasını ziyaret etti. 400 çalışanla birlikte yemek yiyen  Bakan, EVET in ülkeye kazandıracaklarını anlattı.
Yemek sonrası çalışan işçiler ile masa tenisi oynayan Bakan Zeybekçi masa tenisinde de iddalı olduğunu gösterdi. referandum çalışmalarına katkı sağlayan Zeybekçi’ye teşekkür eden AK parti ilçe başkanı Hüseyin Uzun bakanımız bizleri onure etti kendilerine teşekkür ediyoruz dedi
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’ye Gaziemir Ege Serbest Bölgesinde yapılmakta olan camiyi de  inceledi. Çok kısa zamanda hizmete açılması beklenilen cami, ince ayrıntılar ve kendine yakışır malzemeler kullanılarak yapılıyor dedi.
thumbnail_FB_IMG_1490818248196 thumbnail_IMAG5323 thumbnail_IMAG5345

Yorum Yazın