İzmir Optimum Alışveriş Merkezinden, otomobil kampanyası kapsamında 200 TL’lik alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi, lüks otomobilin sahibi sahibi oldu. 22 yaşındaki Fahri Kartal, düğün öncesi hayaline kavuştuğunu söyledi.
İzmir Optimum’da, 31 Mart-15 Eylül 2017 tarihleri arasında 200 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerin merakla beklediği çekiliş yapıldı. Cazip fırsatlar oluşturan kampanya rekor ilgi gördü. Çekilişte, yaptığı alışverişle son model BMW 18 Cabrio kampanyasının talihlisi 22 yaşındaki Fahri Kartal otomobiline kavuştu. Milli Piyango İdaresi ve noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekişte, sıhhi tesisat işi yapan Kartal, otomobilin kendisine çıkmasıyla büyük mutluluk yaşadı. Fahri Kartal, mayıs ayında gerçekleşecek düğünü öncesinde hayalindeki otomobile kavuşturduğunu ve çok mutlu olduğunu söyledi.
İzmir Optimum’da, aynı gün içinde toplamda 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapan 22 yaşındaki Zeynep Topal ile 38 yaşındaki Ömer Karibler de, Harley Davidson Sportster Iron 883 Motosiklet’in sahibi oldu.

Yorum Yazın