”DİŞLERİM EMNİYETTE ”
– ”İZMİR BOZYAKA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÇEVİK KUVVET ŞUBESİNE BAĞLI POLİSLERE ADSM SAĞLIK DESTEĞİ”

Polislerimize yapılan saldırıların arttığı bu günlerde polisimize anlamlı bir destek de Alsancak ADSM ‘Den geldi

İzmir Bozyaka’da bulunan Çevik Kuvvet eğitim merkezinde görev yapan İzmir polislerinin dişleri ADSM Tarafından taramadan geçiriliyor.
Proje sahibi ADSM Baş hekimi Diler Yaşar ve hastahane müdürü Murat Yaman yaptıkları açıklamada
Son zamanlarda özellikle polisimize yapılan menfur saldırılar nedeni ile bu kutsal görevi yapan,polislerimizin yanındayız mesajını vermek istiyoruz.

Emniyet personeli ve polislerimize destek olmak için buradayız.Vatan ve millet savunması için canlarını feda eden ve bu konuda büyük fedakarlık gösteren polisimize bizim de desteğimiz olsun istiyoruz.Onların Ağız Sağlığını önemsiyoruz bu kapsamda bütün polis teşkilatımızın diş sağlığı taramasını yapmak için buradayız.

Çok yoğun bir çalışma mesaisi içerisinde olan Çelik Kuvvet polislerimize diş sağlığı hizmetini ayaklarına getirdik.Onlar terör ile mücadele ve vatan müdafaasında gösterdiği azmi gayret ve fedakarlığa karşılık olarak bizde polisimize böyle bir hizmeti onların ayaklarına götürmeyi uygun gördük. Her zaman polis teşkilatı,eğitim camiası ve vatandaşlarımıza devletin sağlık hizmetlerini ulaştırmayı sürdüreceğiz dedi.

Diş sağlığı taramasından geçirilen polislere,sağlık görevlileri tarafından diş fırçası ve macunu ikram edildi.

 

capture-20160608-174857capture-20160608-175015capture-20160608-174943capture-20160608-174640 - Kopya

Yorum Yazın