Dikili Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentte yer alan eğlence mekanları ile restoran ve kafelerde yılbaşı gecesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için denetimlerini sıklaştırdı.

Yılbaşı gecesine saatler kala eş zamanlı olarak Dikili merkez ve Çandarlı’da gerçekleştirilen denetimlerde, eğlence merkezlerini mercek altına alan Dikili Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların yeni yılı huzurlu bir ortamda, sorunsuz ve neşe içinde karşılaması için kararlılığını ortaya koydu.

????????????????????????????????????

Sahte İçkiye Geçit Yok

Dikili Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Bülent Dalfesoğlu’nun sevk ve idaresinde Dikili ilçe merkezi ile Çandarlı Bölgesi’nde gerçekleştirilen denetimlerde işyeri ruhsatı, fiyat tarifesi ve hijyen konusunda incelemeler yapılırken, işletmelerin mutfaklarından satılan alkollü içeceklerine kadar birçok etken titizlikle denetlendi. Denetlemelerin gerçekleştirildiği işletmelerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmazken, işletme sahipleri sahte içki konusunda uyarıldı. Sahte içkiye karşı yapılan denetimlerde içkilerin özellikle bandrollerin olup olmamasına dikkat edildi.

_DSC6660

????????????????????????????????????

Yorum Yazın