Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER)’in düzenlediği 1. Çarşım Bayraklı Festivali muhteşem şarkılar, sürpriz hediyeler ve eşsiz eğlencesi ile sona erdi.

Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER)’in bu yıl 1. Sini gerçekleştirdiği Çarşım Bayraklı Festivali İzmirlileri hem eğlendirdi hem de sürpriz hediyeler ile mutlu etti. 2 gün süren Festivalde Popstar Hakan Özipek, O Ses Türkiye yarışmacısı Gizem Memişoğlu, Radyocu ve Sanatçı Ceyhun Şişmanoğlu, Karadenizli Sanatçı Yaylacı Halil Karagöz, İzmir’in ünlü şarkıcısı Mikrop Hikmet, şarkıcı İhsan Aydın, Şair ve Radyocu Ömer Köroğlu, Şarkıcı Edin Arslantürk, İlizyon gösterileri ve Hacıvat Karagöz oyunu ile Şekip Noyanalpan sahne alarak izleyicilere eşsiz bir keyif yaşattılar.

belediye başkanı

2 GÜN BOYUNCA ARALIKSIZ EĞLENCE

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve KADEKON Başkanı Hızır Murtezaoğlu, meclis üyeleri, siyasetçiler ve çok sayıda Bayraklılı’nın da izlediği festivalde eğlence 2 gün boyunca aralıksız devam etti. Ücretsiz konserler, macun ve pamuk helvanın keyfini yaşayan Bayraklılı’lar festival sonunda da buzdolabı, çamaşır makinası, Televizyon, Bisiklet, Ücretsiz Chek-up gibi birçok sürpriz hediye ile evlerine döndüler. Bayraklı’da ilki gerçekleşen etkinliğe vatandaş yoğun ilgi gösterirken BAYÇARDER Derneği Başkanı Ertuğrul Civelek ve ekibine sevgi gösterilerinde bulundular.

BAYRAKLI ÇARŞI’YI MARKA YAPACAĞIZ

Festivalde sahne alan sanatçılara tek tek plaket veren BAYÇARDER Başkanı Ertuğrul Civelek, Çarşım Bayraklı festivalini her yıl daha da güzelleştirerek geleneksel hale getireceklerini söyledi. Bayraklı Çarşısını markalaştıracaklarını dile getiren Civelek, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. kısa sürede az laf çok iş yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirten Civelek, Festivale destek veren sahne alan ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Yaylacı Halil Karagöz

Ömer Köroğlu

Ceyhun Şişmanoğlu

 

Gizem Memişoğlu

Mikrop 3Hediyeler

 

Yorum Yazın