e81ecac857e632b5436317b5657e504a

Dün saat 14:00 de şehit ailesine ulaşan acı haberle yıkılan ailenin acısını paylaşmaya ilk gelen Menderes belediye başkanı Bülent SOYLU oldu. Bütün programlarını yarıda kesen belediye başkanı,şehit ailesini yalnız

 SOYLU Belediye meclis üyeleri,ilçe başkanı,ilçe kaymakamı ve personeli ile  birlikte şehit ailesinin acısını paylaştılar

Belediyenin tüm imkanlarını seferber eden başkan Soylu, hasta ambulansı, doktor, ve şehit ailesine ihtiyaç duyulan ikram servisi ve birde taziye çadırı da kurdurdu.

 Mardin’in Nusaybin ilçesinde, terör örgütü mensuplarının yola döşediği el yapımı patlayıcının patlaması sonucu şehit düşen Jandarma Özel Harekat Uzman Çavuş Gökhan Bayraktar’ın acı haberi, İzmir’in Menderes ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

Terör örgütü PKK üyelerine yönelik operasyonları devam ederken, acı bir haber geldi. Operasyon sırasında teröristlerce önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu ilk belirlemelere göre 4 asker ve 1 polis şehit düştü. Şehit askerlerin ailelerine acı haber tez ulaştı. Askerlerden Jandarma Özel Harekat Uzman Çavuş Gökhan Bayraktar (23)’ın İzmir’in Menderes ilçesinin Göreceler mahallesinde yaşayan ailesine acı haber askeri yetkililer verdi. Diyarbakır Çınar İlçe Jandarma Özel Harekat birliğinde görevliyken Nusaybin’e geçici görevle giden Uzman Çavuş Bayraktar’ın ailesi, şehadet haberini alır almaz evlerini Türk bayraklarıyla donattı. Şehit askerin babası Necaattin ve annesi Filiz Bayraktar da acı haberle yıkıldı. Ailenin evinin önüne her ihtimale karşı sağlık ekipleri yönlendirildi.

Mahallede yaşayan vatandaşlar haberle birlikte şehit evine akın etti. Gökhan Bayraktar’ın ailesiyle görüşen vatandaşlar, aileye başsağlığı diledi. Öte yandan, şehit askerin 10 gün önce izine çıkarak İzmir’e geldiği ve şehit oluşundan saatler önce ailesiyle görüştüğü öğrenildi. 16 yaşında bir erkek kardeşi bulunan Bayraktar’ın cenazesi bugün görece göçmen konutlarında merkez camide  ikindi namazına müteakip  toprağa verilmesi bekleniyor.

4eaf6d4f-82cc-48b7-a2c7-1b3651b783ba

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın