AK Parti Gaziemir ilçe başkanı Serdar Muçay ayağının tozuyla yeni atandığı görevinde yoğun bir çalışma sergileyerek Ramazan ayını dolu dolu geçirdi.

AK Parti Gaziemir ilçe başkanı Serdar Muçay Kaymakamlık bünyesinde kurulan Vefa destek grubu ile koordineli bir çalışma sergileyerek Gaziemir de ihtiyaç sahibi aileleri kapı kapı dolaştı. Dünyayı sarsan kovid-19 virüsü ile boğuşurken İzmir’deki bazı ilçe başkanlıkları değiştirerek atamaları yapılmıştı. Gaziemir İlçe Başkanlığına ataması yapılan AK PARTİ ilçe başkanı Serdar Muçay henüz kesinleşmeyen yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte bir çalışma ekibi oluşturarak Gaziemir deki yardıma muhtaç ailelerin kapılarını çalarak onların yanında oldular.

”Rabbimize hamd ediyoruz”.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ifade ettiği üzere “Ak Partinin Hikayesi Türkiyenin Hikayesidir”
Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık ,bizleri bir bayrama daha ulaştıran Rabbimize hamd ediyoruz.
“Bu bayram büyüklerimizin ellerini öpemiyor olsakta tüm kalbimizle yanlarında olacağız.Ülkemizde ailesini kaybetmiş her çocuğun annesi de babası da devletimizdir” düşüncesiyle Gaziemir İlçe Teşkilatı Mahalle mahalle gezerek bayram ziyaretlerini gerçekleştirdi.Erzak kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere ulastırken ,Vefa destek gruplarına gönüllü olarak destek verdi.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın selamlarıyla çocuklara bayramlıklarını teslim eden teşkilatımız yoğun ilgi ve sevgiyle karşılandı.
Bu süreçte bizlerden desteklerini bir an bile esirgemeyen başta Genel Başkan yardımcımız ve İzmir Milletvekimiz Hamza Dağ’a , MKYK üyemiz İzmir milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’ya , İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli’ye , İzmir milletvekillerimiz Ceyda Bölünmez Çankırı ile Cemal Bekle’ ye ,Gaziemir kaymakamımız Ahmet Süheyl Üçer ‘e ,Ticaret ve Ekonomi kulubü İzmir il Başkanı Bayram Tüm’e ,Tempöhder başkanı Uğur Yenen’e , ve son dakikaya kadar emek emek var gücüyle sahada çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza teker teker teşekkür ediyorum

Bu vesileyle Ramazan bayramınızı kutluyor ,sağlık huzur ve mutluluklar temenni ediyorum.

Serdar MUÇAY
AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı

Yorum Yazın