Bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar olacak ?

Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar olacak?

Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ile ilgili son dakika açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Bayram ikramiyesinin ödeneceği tarih ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı için düşünülen tarihi de duyurdu. Peki, emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak, Ramazan Bayramı bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Emekli ikramiyesi 2021 hesaplama robotu: Emekli bayram ikramiyesi ne zaman,  ne kadar yatar? - Son Haberler - Milliyet

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emekli bayram ikramiyeleri ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Ödemelerin hangi tarihte gerçekleştirileceğini duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli ifadelere yer verdi.

BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK? SON DAKİKA HABERİ!

Emeklilerin bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı ikramiyesinin mayıs ayının ilk haftasında hesaplara yatacağını belirtti. Ayrıca Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ile ilgili de müjdeyi veren Erdoğan, temmuz ayının ortasında da Kurban Bayramı ikramiyelerinin yatırılacağını söyledi.

RAMAZAN BAYRAMI EMEKLİ İKRAMİYESİ NE KADAR?

Emekli ikramiyesi ne kadar? Zam olur mu? 2021 Ramazan Bayramı ikramiyesi ne  zaman ödenecek?

Bayram ikramiyelerinin ne kadar olacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz yıllarda Ramazan Bayramı’nda bin TL ve Kurban Bayramı’nda bin TL olmak üzere toplamda 2 bin TL ödeme yapılıyordu.

Bu yıl da aynı uygulamaya gidilmesi halinde emekliler Ramazan ve Kurban bayramlarında biner TL ödeme alacaklar.