BAŞKAN UĞURLU’DAN TEŞEKKÜR

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımı ile Türkiye’de ilk defa gerçekleşen ‘Yerel Tohum Festivali’ etkinliğinin oldukça güzel geçtiğini belirterek, bütün katılımcılara teşekkür etti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen Yerel Tohum Festivali etkinliğine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve katılımcılara teşekkür etti.

thumbnail_BASIN BÜLTENİ 1 (2)

Uğurlu, Kemalpaşalıların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada, Kemalpaşa’nın her zaman ilklere ev sahipliği yapmaya devam edeceğini kaydetti. Uğurlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın çok saygıdeğer eşi Emine Erdoğan hanımefendinin katılımı ile gerçekleşen etkinlik bir ilk olması hasebiyle bizim için çok önemli ve anlamlı bir etkinlikti. Çok şükür herhangi bir olumsuz durum yaşanmadan etkinliğimiz tamamlandı. Ben etkinliğe katılım gösteren başta çok kıymetli İzmirli ve Kemalpaşalı hemşerilerimiz olmak üzere bölgemizin değer illerinden katılım gösteren davetlilere çok teşekkür ediyorum.”

Yorum Yazın