AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Kösem%2c AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre%2c Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu

Başkan Soylu’ya 2. Yıl Sürprizi

4 Nisan 2014 yılında başkanlık koltuğuna oturan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’ya görevdeki ikinci yılı nedeniyle kadınlar sürpriz ziyarette bulundu. Ziyarette 2. yıl pastası da kesildi.

30 Mart yerel seçimlerinden yüzde 42’lik oy oranıyla büyük bir zaferle çıkan ve 4 Nisan 2014’te ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak görevine başlayan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’ya, AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları 2. yıl sürprizi gerçekleştirdi. Sürpriz ziyarette Başkan Soylu’nun eşi Esra Soylu ve oğlu Kadir Aras Soylu, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre ve AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Kösem ile AK Partili kadınlar yer aldı.

Birlikte daha iyiye

Sürpriz ziyaretle mutlu olan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu,  “ 2 yıl önce büyük bir zafer kazanarak ilçemize AK belediyeciliği getirdik. Bu zaferde en büyük destekçimiz siz kadınlar oldunuz. 2 yıldır ilçemize hak ettiği değeri vermek için canla, başla çalışıyoruz. Bu süreçte de yine en büyük destekçimiz kadınlar oldu. Menderes’in 50 yıllık hayallerini gerçekleştirme adına büyük yol aldık. Bu yolculuğumuz sizlerle devam edecek. Allah’ın izniyle AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini Menderes’te sergilemeye devam edeceğiz” dedi.

Hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz

2 yıl önce Menderes ‘in hayallerini gerçeğe dönüştürmek için göreve talip olduklarını hatırlatan Başkan Soylu, “ Göreve talip olduğumuzda Menderes için hayallerimiz vardı. Bu hayaller bizim değil, Menderesli kardeşlerimin hayalleriydi. Biz Menderesli hemşehrilerimizin duygularına tercüman olmak için göreve geldik ve 2 yıldır da Mendereslilerin hayalleri gerçeğe dönüşüyor. Bu hayallerin gerçeğe dönüşmesinde bizimle olan kadınlarımıza şükran borçluyum” ifadelerini kullandı.

Pasta kesildi

Ziyarette Başkan Soylu, Menderesli kadınların kendisi için özel olarak yaptırdığı 2. yıl pastasını da kesti. Kadınlarla birlikte pastayı kesen Soylu, birlik ve beraberlik içerisinde Menderes için çalışmaya devam edeceklerini de dile getirdi.

Yorum Yazın