Başkan Soylu’nun Mutlu Günü

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’nun kuzeni Tanser Tanışan, Ayşe Peker ile dünya evine girdi. Çiftin nikahını ise Başkan Soylu kıydı.

thumbnail_Ayşe-Tanser Tanışan thumbnail_Çiftin Nikah Şahitliğini Ak Partili Milletvekilleri Yaptı thumbnail_Çiftin Nikahını Başkan Soylu Kıydı (2) thumbnail_Ebru Hasçakal%2c Tanser-Ayşe Tanışan%2c A. Ufuk Hasçakal thumbnail_Yağmur-Esra -Bülent-Kadir Aras Soylu

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’nun kuzeni, Soylubey İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, AK Parti Menderes İlçe Başkan Yardımcısı Tanser Tanışan, hayatını Ayşe Peker ile birleştirdi. Bin kişinin katılımıyla gerçekleşen düğünde çiiftin nikahını Başkan Soylu kıydı. Menderes Belediyesi İkiz Kır Düğün Salonları’nda gerçekleşen düğüne siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katılım gösterdi.

Vekiller şahit oldu

Düğüne katılan AK Parti İzmir Milletvekilleri Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli ve eski vekil Ali Aşlık ile damadın kardeşi Taner Tanışan ve gelinin dayısı Mümin Kokal çiftin nikah şahitliğini gerçekleştirdi.

Bir ömür boyu mutluluklar

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soyu, düğünde yaptığı konuşmada çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken, “ Beraber büyüdüğüm, aynı yolda beraber koştuğum kardeşim Tanser Tanışan’ın, Ayşe kardeşimle nikahını kıymak bana nasip oldu. Kendilerine iki cihan saadeti diliyorum. Allah bir yastıkta kocamayı nasip etsin “ diye konuştu.

Yorum Yazın