Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu oyunu Oğlananası İlköğretim Okulu’nda 1159 numaralı sandıkta kullandı. Başkan Soylu, Menderes’te oyunu kullanacak Başbakan Binali Yıldırım’a da teşekkür etti.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, eşi Esra Soylu ile birlikte oyunu Oğlananası Mahallesi’nde kullandı. Oğlananası İlköğretim Okulu’nda 1159 numaralı sandıkta oyunu kullanan Başkan Soylu, güçlü Türkiye mesajı verdi.

Geleceğimiz için

Yoğun bir referandum süreci geçirdiklerini belirten Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgili gerçekleşen referandumda oyumuzu kullandık. Güçlü bir Türkiye için, geleceğimiz için milli iradenin tekrar tecelli edeceğine inanıyorum. Bizler aylarca sahada söyleyeceğimizi söyledik artık söz milletin” dedi.

Milletin adamı

Başbakan Binali Yıldırım’ın oyunu Menderes’te kullanmasına da değinen Başkan Soylu, “ Milletin adamı Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, İzmir’e olan, Menderes’e olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Bugün Menderes tarihi günlerinden birini yaşıyor. Bize bu mutluluğu yaşattığı için tüm Menderesli hemşerilerim adına Başbakanımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın