Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler odaları başkanları ile yönetimi, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu makamında ziyaret etti.
Ocak ayında gerçekleştirilen olağan genel kurulda yeniden başkan seçilen Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp ve Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, yönetim kurulları ile birlikte İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’ya makamında iade-i ziyarette bulundular.
Esnafa hizmet eden odaların önemine vurgu yapan Mutlu, “Yapabileceğimiz ne varsa her zaman odalarımızın yanındayız. Odalarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki döneme bakarak kendimize yeni hedefler koymamız gerekir. Birlik ve beraberliği esas alarak odamızın içinde ve dışında yapabileceklerimizi yapacağız ve yapamadıklarımızı diğer kurumlarla iletişime geçerek yapmaya çalışacağız.” dedi. Mutlu, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek oda başkanlarına ve yönetime teşekkür etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette şoför ve esnaf odaları başkanları tüm faaliyetlerini üyelerini ayrıştırmadan birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceklerini, her iki odanın iş birliğini artırarak, güçlerine güç katarak, sıkıntıları zamanında, eksiksiz ve kalıcı olarak çözerek odaların hedeflenen konuma getireceklerini ifade ettiler.

Yorum Yazın