İzmir’in Aliağa ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürü iken Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Gürcan Alev, görevini yeni atanan Foça İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş’a devretti.
Görev yaptığı Aliağa’dan Çeşme’ye terfien atanan Emniyet Müdürü Gürcan Alev görevini Foça’dan Aliağa’ya kendisi gibi terfien atanan Yasin Uğurtaş’a devretti. Alev, devir teslim töreninde Aliağa halkından ve çalışma arkadaşları olan personelinden çok memnun olduğunu dile getirirken, “Son 1 yıldır burada bulunmaktan son derece mutlu ve huzurluyum. Aliağa halkını çok sevdim, personelimi de çok sevdim. Burada güzel bir intiba bıraktığımı düşünüyorum” dedi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini Gürcan Alev’den devralan Yasin Uğurtaş ise “Bu bir bayrak yarışı, mühim olan görevi layığıyla yapabilmek. Şu an bizler varız, bizden sonra bu görevleri başkaları yapacak. Türkiye’nin gözbebeği Çeşme ilçesinin çok zor bir görevi var. Gürcan ağabeye bu zor görevin altından alnının akıyla kalkacağından eminim. Kendisini canı gönülden kutluyorum” diye konuştu.
Görevi devralan Uğurtaş, konuşmasının ardından Gürcan Alev’e plaket takdim etti.

Yorum Yazın