Mazbatasını  AK Parti Genel Merkez kadın kolları başkanı Lütfiye Selva ÇAM ve İzmir İl kadın kolları başkanı Gözde KESKİN den alan  Nezihe Uzun vekaleten yürüttüğü bu göreve resmen atanış oldu..

Nezihe Uzun aktüel haberciye yaptığı kısa açıklmada kendisine yardımcı olan ve destek veren başata menderes  Belediye Başkanım Bülent Soylu , İlçe Başkanım Mehmet imre, Teşkilat Başkanı Cemil Az, Belediye Başkan Yardımcılarım Aysegul Duran Turker, Halil Taşkiran,a teşekkür etti.

Bu süreçte menderes AK kadınları olarak hep yanımda olan çalışma arkadaşlarıma minnettarım. Biz bu inandığımız kutlu yolda hep birlikte yürüyeceğiz.milletimize hizmet yolunda teşkilatım ve belediyemiz ile uyum ve eş güdüm içinde olacak,her konuda danışacağız. Her zaman doğru işleri yapma gayretinde olacağız.

Engin siyasi deneyimleri olan başta ilçe başkanım ve teşkilat mensubu arakadaşlarımla menderes ilçemizi,yine yeniden AK parti hizmetleriyle taçalandırmaya devam edeceğiz. Menderes AK Kadınnları olarak ilçemize yapılan ve yapılmaya devam eden sayısız hizmetleri halkımıza anlatma konusunda yoğun bir çalışma içine gireceğiz..

Rabbim bu çıktığım kutlu yolda şahittir’ki ilçemiz için, Teşkilatımız için,  hayırlı ve yararlı işler yapmak için çok dua ederek çıktım. Allah utandırmasın. Diğer aday arkadaşlarım Zubeyde Duran Akdeniz ve Nursel Azalma ya da bu sürece verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.Her şey Menderesimiz için..

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın