AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İMREN’DEN CHP’Lİ Yücel ÖZEN’E Sert Yanıt

AK Partili belediye başkanı Bülent Soyluyu eleştiren,CHP İl Eğitim Sekreteri Yücel Özen’e  cevap menderes AK PARTİ ilçe Başkanı Mehmet İmre’den geldi.

”Olumsuz algı operasyonluğuna soyunmuş ücretli kalemşörler”

CHP İl Eğitim Sekreter’i Yücel Özen’in menderes belediye başkanı Bülent Soylu’yu sosyal medya hesabından eleştirilerde bulunarak ”küçük Tayyip Erdoğan olmaya soyunmuş”sözleri üzerine AK PARTİ Menderes ilçe başkanı Mehmet İmreden sert bir cevap geldi.

 Ücretli kalemşörler

Mehmet İmre bu şahs büyük şehirden anket ücreti alarak  bu işler ile meşgul oluyor. beyefendi şimdi bu çıkışıyla CHP den kendine yine bir jest beklentisi içine girmeye çalışıyor,CHP bunu dikkate alacak umuduyla bu saldırıyı yapıyor bunlar satılmış kalemşörler dedi.

Belediye başkanımız sayın  Bülent Soylu ile ilgili Tayyip Erdoğan’ benzetmesi için biz Sayın cumhurbaşkanımıza keşke benzeyebilsek  Türkiye’nin mimarı olan Çalışkan başarılı dünya lideri Sayın cumhurbaşkanımız  Erdoğan’a benzetilmekten  biz Şeref ve onur duyarız.  Mehmet İmre Büyükşehir Belediyesinin adeta AK Partili ilçe belediyeleri cezalandırma çabası içinde olduğuna vurgu yaparak, kazılan çukurlar, yollar,kaldırımlar halkımızı isyan ettiriyor, defalarca uyarılarımıza rağmen  her türlü dilek ve taleplerimize rağmen bir sonuç alamıyoruz,belediye başkanımız doğru bir iş yaptı. Kim ne yapıyorsa pankart ile vatandaşı bilgilendiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Sözde bu tutumu ile AK Partili belediyeleri cezalandırıyor vatandaşı AK Partili belediyelerin üzerine salarak yıpratmak çabası içerisine giriyor. bunu kabul etmeyeceğiz.buna boyun eğmeyeceğiz dedi. AK Parti belediye başkanı Bülent Soylu  iktidara Geldiği günden bu yana Menderes’e sayısız kalıcı  büyük  hizmetler yaptığını ve hala da yapmaya devam edeceğini dile getiren İlçe Başkanı Mehmet İmre biz böyle ideolojik sloganlara pabuç bırakmayız, Biz gece gündüz çalışıyoruz Menderesli her şeyi görüyor Menderes nereden nereye geldi bunu halkımız görüyor dedi.

 

 

Yorum Yazın