AK PARTİ İL BAŞKANI ŞENGÜL’DEN ANLAMLI BAĞIŞ

 AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, ve ilçe  başkanları teşkilatlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyası hesabına bağışta bulundular. İl Başkanı Şengül’ün bağış yaptığı rakamın ise ayrı bir anlamı vardı.

 AK Parti İzmir İl Başkanlığı, İzmir’in 30 ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyası hesabına bağış kampanyası başlattı. Bu kapsamda ilk bağışı da İl Başkanı Aydın Şengül yaptı. AK Parti İzmir İl ve Bayraklı ilçe yöneticileri ile birlikte Bayraklı Sevgiyolunda bulunan Ziraat Bankası şubesine giden Başkan Şengül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyası hesabına bağışta bulundu. Ancak Şengül, yaptığı bağışla da mesaj vermeyi ihmal etmedi.

Banka şubesinden çıktıktan sonra basın açıklaması yapan İl Başkanı Şengül, “Bildiğiniz gibi 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanlığı hem de genel seçim var. Daha önce çıkan yasa gereği Cumhurbaşkanı adayları kampanyalarını yapılan bağışlarla yürütüyorlar. Bizler de Ak AK Parti İzmir İl ve 30 ilçe teşkilatımızla birlikte hem Genel Başkanımız hem Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağışta bulunmak üzere bir kampanya başlattık. Tabi burada teşkilat mensuplarımızın yatırdığı miktarın bir önemi yok, önemli olan teşkilat mensuplarımızın samimi duygularla bunu katılmalarıdır. Bugün 30 ilçemizde tüm ilçe teşkilatlarımız da Cumhurbaşkanımızın kampanya hesabına bağışta bulunacaklardır. Bizim için rakam değil ama kampanyaya katılan kişi sayısı önemlidir” şeklinde konuştu.

Gaziemir teşkilatı tam kadro bağış kuyruğuna girdi 

ilçe başkanı Nazmi yılmaz  teşkilatımız cumhur ittifakına yoğun bir destek vererek bu ittifakın ve sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan güven ve desteklerini yoğun bir şekilde buraya gelerek gösteriyorlar şu saat itibari ile ilk startı verdiğimiz anda bağışçı sayısı 250 yi geçmiş durumda ilerleyen saat ve günlerde bu artarak devam edecektir ülkemiz ve milletimizin geleceği için cumhur ittifakına desteğimiz  sürecek dedi.

Menderes İlçe başkanı Mehmet İmre  sayın cumhurbaşkanımız için ne  yapsak azdır 

Cumhur ittifakının lideri sayın cumhurbaşkanımız Erdoğan bu ülke için sayısız ve ilelebet yaşanıp yaşatılacak devrim niteliğinde tarihi hizmetlere imza atmıştır bizler ve onun yoluna ilkesine inanmış AK kadrolar olarak onun için ne yapsak azdır.

Sayın cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için Menderes belediye başkanımız Bülent Soylu Ana kademe gençlik ve kolları meclis üyelerimizle birlikte ziraat bankası aracılığıyla kampanya ya destek olduk.durmak yok yola devam.

2023 HEDEFLERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN…

Gazetecilerin sorusu üzerine İl Başkanı Şengül, ne kadar bağışta bulunduğunu da açıkladı. Ancak Başkan Şengül’ün yaptığı bağış miktarı da başlı başına bir mesaj içeriyordu. Başkan Şengül, “İzmir İl Başkanı olarak 2023 TL yatırdım. Özellikle 2023 hedeflerine yürüme yolunda, bizi 2023 hedeflerine ulaştıracak Cumhurbaşkanı adayımızın kampanyasına böyle bir bağışta bulunduk. İnşallah Türkiye’nin 2023 hedeflerine Sayın Cumhurbaşkanımızla ulaşacağız. Başlattığımız kampanya hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yazın