AK parti İzmir il başkanlığı tarafından 15 nisan 2020 de Ataması yapılan AK Parti Gaziemir ilçe başkanı Serdar Muçay önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede çalışma arkadaşlarını açıkladı.

Değerli Gaziemirli hemşehrilerim, kıymetli dava ve yol arkadaşlarım,

AK Parti Gaziemir İlçe Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Sizlerle istişare halinde, ortak akıl ile hazırladığımız ve Genel Merkezimizin takdirlerine sunduğumuz listemiz eksiksiz onaylanmış ve bugün itibariyle göreve başlamıştır.

Vefanın ön plana çıktığı, kadın ve gençliğin tam anlamıyla temsil edildiği, yenilikçi, farklı toplumsal kesimlerin güçlü şekilde temsil edildiği ve başarının ödüllendirildiği bir yönetim kurulu listesi hazırladık.

Yönetim kurulumuzda kadınlarımız ve gençlerimiz en güçlü temsile sahip. Diğer taraftan farklı toplumsal kesimlerden vatandaşlarımız ve STK temsilcilerimiz var.

Geçmiş dönemlerde görev yapmış teşkilat mensuplarımız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var.

Şimdi tüm teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde yollara düşme vakti. Şimdi milletimizle daha çok kucaklaşma vakti.

İlçe yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımız teşkilatımızın güvenini boşa çıkarmayacak, daha yeni ve nitelikli işler için gece gündüz çalışacaktır.

Gaziemir ve partimiz için gece gündüz çalışacak ilçe yönetim kurulumuz hayırlı ve uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Yorum Yazın