AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Atatürk’ü anmak için 10 Kasım da tam kadro Anıtkabir de olacak. İlçe Başkanı Mustafa Arslan ” Gazi Mustafa Kemal  Atatürk’ün koyduğu hedeflere varmak için en çok çalışan AK Partidir” dedi.

“Atamızla aynı mücadeleyi veriyoruz”

AK Parti Buca İlçe yönetim kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarından oluşacak olan heyetle 10 Kasım da Anıtkabir de düzenlenecek olan Atatürk’ü anma etkinliklerine katılmak için yola çıkıyor.Yaklaşık 40 kişilik kadroyla Atanın huzuruna gideceklerini belirten Arslan” Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e bir kez daha minnet ve şükranlarımızı sunmak için Anıtkabir de olacağız. Asıl görevimiz ise ülkemizi Atatürk’ün koyduğu muasır medeniyetler hedefine taşımaktır.AK Parti olarak göreve geldiğimizden bu güne Güçlü ekonomi, Güçlü Ordu, Güçlü siyasi iktidar ve istikrarla ülkemiz dünyanın en büyük ülkelerinden biri  oldu. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepimiz Atatürk’ün Türkiyeyi taşımak istediği hedeflere ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz.

İşte bu yüzden olsa gerek Atamızın ilerlediği güçlü Türkiye yolunda emperyalist güçler nasıl karşısında durduysa bugün de AK Partinin ve ülkemizin karşısında yine aynı güçler dişlerini sırtımıza geçirmek isteyen sırtlanlar gibi etrafımızda dönüp durmaktadırlar. O günlerde Atamızın dahili ve harici hainlere karşı yürüttüğü mücadeleyi bugün de Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde kararlı bir şekilde yürütmekteyiz.Milletimiz bir oldukça ve hep beraber çok çalıştıkça kimse ülkemize zarar veremeyecek ve şanlı bayrağımız ilelebet dalgalanacaktır.Bu vesileyle kutsal bayrağımız altında kendi kimliğimizle, kendi inancımızla özgürce yaşamamızı sağlayan Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnetle anıyorum” diye konuştu

Yorum Yazın