780149ddfa09fbd86eb140fe6810d770_XL Ylkvnz

Ödemiş Belediyesi’ne bağlı Ahrandı Aile Restorant, Ödemişlilere en iyi şekilde hizmet etmek için yeni bir uygulamaya başlıyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu mekanda, birbirinden güzel ve lezzetli yemeklerin yanında eğlence anlamında her geçen gün yenilikler yapılıyor. Her hafta Salı akşamları fasıl, Cuma akşamları ise canlı müzikle eğlencenin tek adresi olan Ahrandı Aile Restorantta, bundan böyle ayda bir kez ünlü sanatçılar sahne alacak.

İlk konuk Coşkun Sabah

Ahrandı Aile Restorant ilk olarak fantezi müziğin eskimeyen seslerinden Coşkun Sabah’a yer verecek. Şarkılarıyla 7’den 77’ye her kesime hitap eden Coşkun Sabah, 6 Şubat Cumartesi akşamı sahne alacak. Rezervasyon için 0 232 539 10 39 numaralı telefondan görevlilere ulaşabilirsiniz.

Ödemiş’e kuşbakışı bir mekanda, aileniz ya da arkadaşlarınızla iyi bir vakit geçirebileceğiniz tek adres olan Ahrandı Aile Restoran, günlük soğuk – sıcak çeşitlerini ve lezzetli yemeklerini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ayrıca 30 kişinin üstündeki yemek organizasyonlarında %10 indirim yapılmaktadır.

Yorum Yazın