Kemalpaşa Belediyesi Ahde Vefa Gençlik Kulübü üyeleri tarafından gerçekleştirilen etkinlikler devam ediyor.

Kemalpaşa Belediyesi Ahde Vefa Gençlik Kulübü tarafından söyleşi programı düzenlendi. Kültür Sanat ve Spor Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşi programına Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu da iştirak etti.

Sözler Köşkü İlim ve Kültür Derneği’nden Ali Adıgüzel ve Mert Yeşilyurt tarafından gerçekleştirilen söyleşi programında gençlerin bilmesi gereken konular ele alındı. Program ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahde Vefa Gençlik Kulübü Başkanı Yavuz Yılmaz, bu tür faaliyetler düzenleyerek, Kemalpaşa’da bulunan öğrencilerle sürekli bir araya gelmeyi amaçladıklarını kaydetti. Yılmaz, söyleşi programlarının daha faydalı olduğunu vurgu yaparak, gençlerin sıkılmadığını ve böylelikle programın amacına ulaştığını belirtti.

Kendilerini verilen destekten ötürü herkese teşekkür eden Yılmaz, “Kemalpaşa Belediye Başkanımız Sayın Arif Uğurlu’nun destekleri ile oldukça mesafe kat ettik. Şuan genç kardeşlerimizin taleplerine karşılık verecek noktaya geldik. Bize destek veren başta belediye başkanımız Arif Uğurlu olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından söyleşi programına geçildi. Program soru-cevap kısmıyla son buldu.

thumbnail_basın bülteni ahde vefa kulübü (2)

Yorum Yazın