Yeni yılı karşıladığımız şu günlerde, 2016 ile birlikte kendini yenilemek ve farklı bir bakış açısına sahip olmak isteyenler için 8 Ocak Cuma günü saat 16:00’da Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, Öfke“siz” misiniz? konusu ile Agora Sohbetleri’ne konuk olacak. Öfkenin bireyler üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirgeme konusunda katılımcıları bilinçlendirecek olan Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, öfke kontrolü ile ilgili tüyoları da paylaşacak.

YENİ YILDA DA DEĞERLİ KONUKLAR AGORA SOHBETLERİ’NDE…

Pınar Ersöz Tezer, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra özel eğitim merkezlerinde çalışmıştır. 2008 yılında kurduğu İsmer Aile Danışma Merkezi’nde halen daha hizmet sunmaktadır.

Öfke; bağırıp çağırma, hakaret etme, saldırganlık gösterme gibi davranışlar ile tanımlansa da içeriğinin düşündüğümüzden çok daha geniş olduğu konusunu vurgulayacak olan Tezer, kendimize yönelteceğimiz birkaç basit soru ile öfke kontrolümüzün olup olmadığını anlayabileceğimizi aktaracak. Öfke konusunda seçimin bizlerin elinde olduğunu, sağlığımızı ve sosyal yaşantımızı da olumsuz yönde etkilediğini de vurgulayarak, öfkelerimizden kurtulmak ve kontrolünü sağlayabilmek için çözüm yollarını katılımcılar ile paylaşacak.

8 Ocak Cuma günü saat 16:00’da Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında Agora Sohbetleri takipçileri ile buluşacak olan Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, öfkenin kaynağının biz olduğumuzu ve bunu nasıl bastırabileceğimiz hakkında hayatımızı kolaylaştıracak önerilerde bulunacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yeni yılda da ziyaretçilerin kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak çok özel konuklara Agora Sohbetleri’nde yer vereceklerini belirterek, daha kaliteli bir yaşam için 8 Ocak Cuma günü gerçekleşecek olan Öfke“siz” misiniz? konulu söyleşiye tüm İzmir’lileri davet etti.

Yorum Yazın