İHH İzmirli hanımlardan anlamlı bayram ziyareti, Hastanede tedavi gören çocuklara Kurban Bayramı öncesi bayramlık hediyeler verildi.

İHH İzmirli kadınlar kurban Bayramı öncesinde başta lösemili çocuklar olmak üzere hastanede tedavi gören çocukları sevindirmek amacıyla bir araya gelerek  “Çocuklar gülsün bayram olsun ” kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında 20 kanser hastası çocuğa bayram hediyesi alarak İzmir Tepecik eğitim ve araştırma hastanesinde tedavi gören çocuklara hediyeleri teslim edildi.  giysi, ayakkabı ve oyuncak hediyeleri ile mutlu olan çocuklar İHH’lı hanımlara  teşekkür etiller.

İHH İzmir kadın kolları temsilcisi Elif Sağıroğlu bayram öncesinde çocukları sevindirmek amacıyla hastanede yatan çocuklara hediye vererek  ziyaret ettiklerini söyledi.

Çocukların eksiklerini tespit ettiklerini, özel isteklerini aldıklarını dile getiren Sağıroğlu, İstekileri yerine getirilmesinden çocukların çok mutlu olduğunu söyleyen  Sağıroğlu, şunları kaydetti:

“Mutluluk en iyi ilaç. Çocuklarımızın mutlu olması o kadar önemli ki, o an onların yaşadığı mutluluk bizleri de mutlu ediyor değerleri yükseliyor. Biz de tedavi sürecinde çocukları mutlu etmek için gayret ediyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Sadece İzmir Tepecik eğitim ve araştırma hastanesinde değil, diğer hastanelerde tedavi gören çocuklarımıza da bu tür çalışmalarımızı sürdüreceğiz. dedi.