Fikr-i Asım Derneği İzmir İl Başkanı Selman Er ve yönetim kurulu üyeleri 12 Eylül 2020’de yapılan kongre ile AK Parti Menderes İlçe Başkanlığına seçilen Süleyman ARTÇI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Fikri Asım derneği İzmir il başkanı Selman Er dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, 12 Eylül 2020’de yapılan kongre ile AK Parti Menderes İlçe Başkanlığına seçilen Süleyman ARTÇI’ ve Yönetim Ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Menderes ilçe başkanı Süleyman Artçı’ya fikri asım seramik tablosunu  takdim etti.

AK Parti Menderes ilçe başkanı Süleyman Artçı ziyaretleri nedeniyle  Fikri Asım derneğine teşekkür ederek, Bizim kadim medeniyet ve değerlerimiz üzerinde  yürüyen, bu fikrin yayılması, yaşatılması ve anlatılmasını kendilerine geye edinmiş Fkri Asım derneğinin her zaman yanında olacaklarını  belirtti. Biz toplumumuzda bu milletin değerlerine kim sahip çıkıyor ve çalışıyorsa onları bizde onları değerli biliriz. Fikri Asım derneğinin yaptığı çalışmaları yakından izliyor ve takdir ediyorum dedi.

Fikri Asım derneği kimdir?

Kuruculuğunu ve Genel Başkanlığını Uluslararası Tahkim Hakimi Hasan Türksel’in Yaptığı, 73 il 300 ilçe 28 ülkede teşkilatlanmasını tamamlayan Vatan, Millet, Devlet ve Bayrak Diyen Nesiller Yetiştirmeyi Düşleyen Bir Hareket Olarak Yola Çıktı.

Bugün başta Filistin olmak üzere, İsveç, Amerika, İngiltere, Çin, Azerbaycan, Almanya, Belçika ve Makedonya gibi ülkelerde, teşkilatı mevcut ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fikri Asım derneğinin Üye sayısı 3 milyonun üzerinde
İzmir de Konak, Karabağlar, Menderes, Bornova, Buca, Torbalı ve Seferihisar ilçelerinde teşkilatlanmasını tamamlayan fikri asım derneği istikrarlı bir şekilde  büyümesini sürdürüyor.

https://www.facebook.com/groups/1149558808447765

https://www.facebook.com/fikriasimizmir