Özel İzmir Lokman Hekim Eğitim Kurumları Genel koordinatörü Giray Kırım Eğitimine sağlık meslek lisesinde devam etmek isteyen gençlere ve ailelerine ;”Doğarken bir sağlıkçının sevgi dolu ellerinde dünyaya geliyoruz.

Hayata veda ederken de yine bir sağlıkçının merhametli kollarında veda ediyoruz ve bu iki çizginin arasında yaşam boyunca hep bize bir sağlıkça eşlik ediyor. Düşünmeye hiç gerek yok hepimiz bu pandemi sürecinde bu kutsal mesleğin kıymetini, sağlıklı yaşamın ise bize verilen en büyük armağan olduğunu anladık.

Gelin ve çocukluktan ergenliğe geçiş yaşında evladınızı ,en değerlerinizi dışarıdaki tehlikelerden uzak meslek hayranlığı ve sorumluluğu edinerek ergenliğe en güzel şekilde atlatmaya öncü olalım .”
Kırım sözlerine” Herkez geleceğin mesleği diyor ,biz ise sağlık hem geçmişin hem geleceğin Hayatımızın her anında olan meslek diyoruz .Kimi dönem değer görmediğini kimi dönem zorluk yaşadığını bilsek de bu süreçte en kutsal mesleğin sağlık personeli olduğunu anladık. Ailenizde bir sağlıkçı olmasını istemez misiniz .Biz isteriz

“AİLEMİZDE SİZE DE YER VAR.”
Sağlık eğitimi bizim işimiz diye 2012 yılında çıktığımız bu yolda sağlık camiasına verdiğimiz yüzlerce mezunun haklı gururunu yaşamaktayız. Sağlığın ve sağlık çalışanına ihtiyacın her geçen gün arttığı Şu günlerde emin adımlarla yürüyerek geleceğimizi emin ellere teslim etmek için var gücümüzle çalışıyoruz .

YENİ NORMAL EĞİTİMİN LOKMAN HEKİMCESİ
Maske, mesafe ve hijyen kurallarının tamamının uygulandığı okulumuzda hibrit eğitim modeli uygulanacaktır. Buna ek olarak online dersler sınavlar ve rehberlik hizmetleri devam edecektir. Kurum olarak tüm öğrencilerimize derslerde konu ve kazanımları tam anlamıyla vermek üzere olası tüm planlarımızı yapmış bulunmaktayız. Geleceğiniz emin ellerde olsun diyorsanız Siz de çocuğunuzun iyi bir sağlıkçı olmasını bizlerin vesilesiyle sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın