Tüm amatör kulüplerimizin bağlı olduğu İzmir ASKF federasyonu bu süreçte seçmen ve seçim haklarını ihlal edilmeyecek, zorluk çıkartamayacak ve şu anki yönetimden de beklentilerimizde bu yöndedir.

Ayrıca İzmir ASKF başkanlığına Başkan adayı olan kardeşlerimiz amatör kulüplerin itibarına gölge düşürmeden belediyeleri, siyaset ve para gücü dahil birbirine karıştırmadan, kin, nefret ve intikam duygusunu bir kenara bırakıp mağdur olmuş yüzlerce amatör kulüplerin nasıl güçlenecek ve ülkemize faydası olacak şekilde sevgi, muhabbet ve merhametle kırmadan incitmeden hoşgörü ile Başkan adaylığını ve seçim sürecini hep beraber saygı çizgilerini aşmadan sürdürmelerini umuyoruz.

Medya ve İnternet spor haberleri yapan arkadaşlarda bu ASKF seçimlerinin seviyesini herkesi eşit tutup dışlamadan, ötekileştirmeden adaletli bir şekilde tarafsız olarak yürütmelerini bekliyoruz.

Özgür irade amatör kulüplerin kendilerine aittir hata kulüpler birliği başkanlarda amatör kulüplerimize her hangi bir baskı Ve müdahalede bulunmadan her kulüp kararını kendi iradesi ile vermelerin ve de kulüpler birliği başkanları tarafında saygı ile bekliyoruz.

çünkü amatör kulüplerimiz çok zorda onları yalnızlaştıran vede sahalarda tek başına bırakıp kaçan sorumluluk taşımayanlar böyle zamanda meydana çıkar ve o şahısları amatör kulüplerimiz çok iyi biliyor bu duygu ve düşünceler ile ben güzel yarışan ve çalışan herkese başarılar dilerim saygılarla..

Yorum Yazın