AK Parti Menderes ve Gaziemir ilçe danışma  toplantıları yapıldı.

Ak parti İzmir ilçelerinde hafta sonu yoğun ilçe danışma meclisi toplantıları gerçekleştirdi.

İzmir il teşkilatının tüm ilçelerde gerçekleştirdiği danışma meclisi toplantıları nedeniyle  AK Parti İzmir milletvekilleri ve il yöneticileri adeta üseferber oldu

 Cuma günü akşam  saatinde yapılan Menderes ilçesi danışma meclisi toplantısına katılan AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli İzmir Milletvekili, Cemal Bekle Menderes ilçesi danışma Meclisi toplantısına katıldı. İlçe Başkanı Süleyman artçının ilk ilçe Danışma toplantısı olan Menderes ilçe danışma Meclisi toplantısında İlçe başkan Artçı, gençlik kolları ve kadın kolları birim başkanları  göreve Geldiği günden bugüne kadar yapmış olduğu faaliyet ve çalışmaları anlattı.

 yoğun ilgi ve kalabalığın yaşandığı toplantıda menderes eski kurucu ilçe başkanları ve bugüne kadar ilçede Görev yapmış ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkanı Bülent Soylu birlik beraberlik mesajı verildiler..

  ilçe danışma toplantısında Süleyman Artçı bugüne kadar ilçeye ve partimize hizmet eden eski ilçe başkanlarına ve belediye başkanı Bülent Soylu’ya yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Toplantıda eski belediye başkanı Bülent Soylu ilçe yönetimini çalışmalarından dolayı kutladı ve kendine verilen plaketten dolayı ilçe başkanına teşekkür etti. Toplantıda ülke ve ilçe gündemine ilişkin çeşitli konularda il başkanı Kerem Ali Sürekli ve İzmir millet vekili Cemal Bekle kısa konuşmalar yaptı .

Ertesi gün aynı tempo Gaziemir ilçede yaşandı

Menderese  komşu ilçe Gaziemir’de gerçekleşen ilçe danışma meclisi toplantısında da katlım ve ilgi oldukça yoğundu. kalabalık salona sığmadı.

Gaziemir ilçe danışma meclisi toplanıntısına  AK Parti İzmir il başkanı Kerem Ali Sürekli, milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Necip Nasır ve Cemal Bekle katıldı.

Toplantıda milletvekilleri kısa selamlama konuşmaları yaptılar.  İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de Partinin İzmir faaliyetleri ve Teşkilat çalışmaları hakkında konuşmasının ardından  Gaziemir ilçe başkanı Erol Kaya, kadın kolları ve gençlik kolları çalışma faaliyetleri  hakkında sunumlar yaptılar.

Yorum Yazın