TÜGVA İzmir ortaokul koordinatörü olarak vakfımızın; Önümüzdeki günlerin, ayların yılların ve bir asrın liderleri olacak ve her birinin eminiz ki, bu dava da destan yazacağına, ulusumuzu bilgisi, becerisi ve ahlaki farkındalığı olacak şekilde temsil eden, yeni nesli kazanacağına ben ve tüm ortaokul teşkilatım can-ı yürekten inanmaktayız.

Bilinsin ki; gençlerimiz ve öğrencilerimiz için ” medeniyet ve değerler kulübü altında” titizlikle yaptığımız ve yapacağımız bütün uğraşlarımız, çalışmalarımız desteklerimiz amacına en iyi şekilde ulaşmıştır ve ulaşacaktır.

TÜGVA İzmir il ortaokul koordinatörü olarak en gözde faaliyetimiz eğitimdir, bilimdir, ilimdir. vakfımızın bu doğrultuda öğrencilerimize sağladığı imkanlarımızın bir kısmı şunlardır; çeşitli sosyal çalışma alanları,  derslikler, tügva kıraathanesi, icathanesi,  kültürel, sanatsal  sportif ve manevi yönden donanımlı bilinçli yeni nesil yetiştirmeyi amaçlar şekilde yönlendiren bir vakıftır.

cumhurbaşkanımızın da ifade  ettiği gibi  “okuyan, düşünen uygulayan  ve  neticelendiren ”  vatanına ve  milletine  faydalı bireyler olması  için mücadele edeceğiz.

her şeyden önemlisi vatan sevdalısı rabbini bilen, dinini yaşayabilen bir nesil yetiştireceğiz,

Fatih Bilici

İzmir tügva ortaokul koordinatörü

Yorum Yazın