TÜGVA İzmir İl Temsilcisi Mesut Öndeş,yaşanan orman yangınlarıyla ilgili tüm teşkilat olarak harekete geçeceklerini ve İzmir’in yanarak yok olan ormanlık alanlarını ağaçlandırmak için her türlü desteği vereceklerini belirtti.
            Mesut Öndeş,”İzmir’de 21 ilçede temsilciliği bulunan TÜGVA,bir çok sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır.İzmir ve İzmirli hemşehrilerimiz için fayda sağlayacak her türlü projede yer almaya da devam edecektir.
            Son günlerde yaşanan orman yangınları ve sonuçlarıyla ilgili tüm teşkilat olarak derinden üzüldüğümüzü ve çözüm noktasında kendimizi sorumlu hissettiğimizi belirtmek isterim.
            Biz TÜGVA olarak gençlerimizi her alanda geliştirmeyi kendimize misyon edindik.Gençlerimizin bugününü ve geleceğini etkileyen her olayda üzerimize düşeni yapmak için gayret gösteriyoruz.Bu sebeple yok olan ağaçlarımızın yerine daha fazla ağaç dikerek gençlerimize daha güzel bir gelecek sunma noktasında devletimize destek olacağız.
            Ortaokul,lise ve üniversite öğrencileriyle gerçekleştirdiğimiz bir çok sosyal sorumluluk projesinde olduğu gibi “BİR AĞAÇ BİN NEFES” projemizde de yine gençlerimizle birlikte hareket edeceğiz.Gençlerimizle birlikte gidip ağaçlandırma yapacağız.” dedi.

Yorum Yazın