Hayırsever emekli öğretmen Ufuk Özdemir’den Gaziemir’e 16 derslik li ilköğretim okulu 

Gaziemir gazi mahallesinde bulunan kamuya ait arazi üzerine yaptırılacak olan okulun temel atma törenine katılan bağışçı emekli öğretmen Ufuk Özdemir duygularını ifade etti

  ”Bütün hayalim arzu ettiğim şey gerçek oluyor bunu yaşamaktan çok mutluyum”.
Hiçbir zaman beni bu kadar mutlu eden böyle güzel bir duyguyu yaşamadım. ülkemizin aydınlık geleceği için bir çok insan yetiştirdim okuttum ama bundan sonra bu yaptıracağım okul ile, bu hizmetim ebedi olarak devam edecek. Bu nedenle mutluyum bana bu imkanı veren başta İzmir valimiz ve Gaziemir kaymakamına teşekkür ediyorum.
”Şayet bu bölgeye bir okul yaptırılmak isteseydik bundan daha güzel bir yer bulmazdık”
Gaziemir kaymakamı yaşar dönmez bu bölge için bir okul ihtiyacı hep vardı mevcut okulumuzun kapasitesi bunu karşılamakta zorlanıyordu bu okulun buraya değerli hayırsever öğretmenimiz ufuk özdemir tarafından yaptırılıyor olması daha da anlamlı ve güzel oldu  kendilerine teşekkür ediyorum..
 İzmir Valisi Erol Ayyıldız,  Eğitime %100 Destek Projesi” kapsamında hayırsever öğretmen Ufuk Özdemir tarafından Gaziemir İlçesinde yaptırılacak olan 16 derslikli okulun temel atma törenine katıldı
 Hayırsever öğretmene yapmış olduğu hayırdan dolayı teşekkürlerini ileten Vali Ayyıldız, yapılan okulun kısa zamanda bitirilmesiyle öğrencilerin, öğretmenlerin ve milli eğitim camiasına hayırlı hizmetler vermesi dileğinde bulundu.
Törene, Vali Ayyıldız’ın yanı sıra, Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, ilçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman ,ilçe Müftüsü Zekeriya Çallı , Ak Parti ilçe başkanı Erol Kaya, Hayırsever Öğretmen Ufuk Özdemir ve ilçe protokolü katıldı.
Konuşmaların ardından Gaziemir müftüsü Zekeriya Çallı tarafından dua okundu. Okunan dua sonra Vali Ayyıldız ve beraberindekiler temel atma butonuna basması ile gerçekleştirilen temel atma merasimi son buldu.

Yorum Yazın