Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemAlperen Ocakları E. K. D. Vakfı ”LGBT Adı Altındaki Sapkın Güruhu Kınamaktayız”

Alperen Ocakları E. K. D. Vakfı ”LGBT Adı Altındaki Sapkın Güruhu Kınamaktayız”

Alperen Ocakları E. K. D. Vakfı ”LGBT Adı Altındaki Sapkın Güruhu Kınamaktayız”

 

“Mübarek 3 aylarda bulunduğumuz şu zamanlarda LGBT adı altında, %99’u Müslüman bir ülkede, yürüyüş yapmak isteyen sapkın yapıyı esefle kınamaktayız. Her karışı şehit kanlarıyla sulanmış vatanımızda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün istediği modern aile yapısına ters ve kültürel değerlerimize tamamen zıt olan bu güruhun devlet ve millet nezdinde yeri olmadığını alenen haykırıyoruz.

İzmir gibi nadide ve güzel ilimizde; hele ki emperyalist ve kapitalist düşmana ilk merminin atıldığı, cumhuriyetimizin kurucusu Gazimizin annesinin yattığı bu topraklarda bu tür sapkınların yürüyüş yapmasını kabullenememekteyiz.
Bu yüzdendir ki LGBT adı altındaki sapkın güruhu kınamaktayız. Yapmış oldukları yürüyüşlerde kurucu değerlerimize, kültürlerimize ve inançlarımıza saldırmaktan geri durmayan bu ahlaksız güruhun millet ve devlet nezdinde yeri yoktur. Kültürümüzde yeri olmayan, aile yapımızla uzaktan yakından ilişkilendirilemeyen bu hastalıklı yapı bir an önce tedavi edilmelidir.
Bu noktada şunu da belirtmek isteri; insanların biyolojik veya fiziksel hastalıkları olabilir. Bundan dolayı da yargılamak kesinlikle haddimize değildir. Fakat bunu zevk ve arzu için yapan ve ardından teşhir ederek sürdürenlerin her daim karşısındayız. Türk toplum ve aile yapısını kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz. “

Eyüp KUZUCU
Alperen Ocakları E. K. D. Vakfı
İzmir İl Başkanı

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla
Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)