Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemVali Ayyıldız Himayesinde Genç Ahiler ve Genç Liderler Projelerinin Protokolü İmzalandı.

Vali Ayyıldız Himayesinde Genç Ahiler ve Genç Liderler Projelerinin Protokolü İmzalandı.

Vali Ayyıldız Himayesinde Genç Ahiler ve Genç Liderler Projelerinin Protokolü İmzalandı.

İzmir Valiliği(BHİ) İzmir Valiliği koordinesinde başlatılıp İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi tarafından; İzmir Kalkınma Ajansı, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İmam Hatipliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile MÜSİAD işbirliğinde yürütülecek olan Genç Ahiler ve Genç Liderler Projeleri’nin protokolleri imzalandı.
Projelerle birlikte girişimcilik kültürünün sosyal girişimcilik boyutuyla, orta öğretim ve üniversite düzeyindeki gençler nezdinde yaygınlaştırılması, öğrencilerin girişimcilik ve liderlik vasıflarının ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi hedefleniyor.
Valilik makamında düzenlenen imza töreninde konuşan Vali Ayyıldız,  proje ile gençlerin tarihten gelen ahilik değerleri ışığında ahilik değerlerine sahip girişimciler olarak yetişmesinin amaçlandığını ifade etti. Vali Ayyıldız ” Bu hedef çerçevesinde bir araya gelen tüm kurumlara teşekkür ediyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse tarafından imzalanan protokolle tören son buldu.
Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)