Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemAllah Bu Millete, Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın

Allah Bu Millete, Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın

Allah Bu Millete, Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın

Gaziemir’de “12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” etkinliği düzenlendi.

Gaziemir ilçe milli eğitim müdürlüğü  tarafından organize edilen ve bu yıl 98. yılı gerçekleştirilen”12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” programı, Gaziemir şehit Mustafa yaman  Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldı.

  Organizasyona saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlanırken,Şehit Furkan Yavaş Anadolu Lisesi okul müdürü Mehmet Salih Sasa tarafından davetlilere  hoş geldiniz konuşması yapıldı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı da   İzmir il milli eğitim müdür yardımcısı Şemsettin  Ünal yaptı. Konuşmanın ardından Mehmet Akif Ersoy’un hayatı  ve ilgili sunum, İstiklal Marşının bazı kıt’aları öğrencilerin sunduğu oratoryo ile okundu , Mehmet Akif Ersoy şiiri, öğrenciler tarafından sergilenen tiyatro gösterisi ve İstiklal Marşı videosu davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

Düzenlenen anma töreninde; Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez  öğrencilere plaket takdim etti. Daha sonra Programa katılan Gaziemir ilçe milli eğitim müdürü Aydın Usman ,AK Parti Gaziemir belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli açılan sergiyi gezdiler.

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)