Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGAZIEMIRGaziemir Belediyesi’nde neler oluyor?

Gaziemir Belediyesi’nde neler oluyor?

Gaziemir Belediyesi’nde neler oluyor?

CHP’li Gaziemir belediyesi  çalışanlarına maaşlarını eksik ödedi

Son zamanlarda duyumlarını aldığımız belediyede yaşanan ekonomik sıkıntıların hat safhaya ulaştığı  ortaya çıkmaya başladı.

Edindiğimiz bilgiye göre. belediye ,çalışan beyaz ve mavi yakalı personele 1000 ila 1.250 tl arasında eksik ödeme yapacağı yönünde. diğer yandan çalışan personelin eğitim yardımları da 6 aydır ödenmiyor .Yeni belediye başkan adayı Halil Arda’nın adaylığının açıklanmasından sonra baş gösteren buhran farklı şekillerde ortaya çıkmaya devam ediyor.

Önce İşçi çıkarmaları ile başlayan krizin ardından şimdi de  işçi maaşlarının kesintili ödeneceği öğrenildi. belediyede yaşanan mali sıkıntıların sanılandan daha büyük olduğunu tahmin ediliyor.CHP li Gaziemir belediyesinin,ne kadar borcunun olduğu ise şimdilik bir muamma..

CHP yönetimi tarafından Başkan adayı olarak Halil Ardanın tercih edilmesinden sonra baş gösteren sıkıntılar, bazı departmanlarda ki çalışanların peş peşe işten çıkartılması ile devam ediyor, belediyeden daha kaç kişinin işten çıkartılacağı endişesi çalışanlar arasında tedirginliğe yol açtı.  2  Gün önce temizlik işleri şantiyesinde yaşanan işten çıkartmaları protesto eden temizlik işçileri şantiyeyi kapatarak çöp toplama hizmetini durdurmuşlardı..

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)