Türk Kızılay’ı Gaziemir dernek Kongresi yapıldı. Kızılay merkezi, tarafından ataması yapılan, Davut Dincel kongresini yaparak seçilmiş yönetimi ile birlikte güvenoyu aldı. 

Kızılay merkez zi tarafından görevden alınan Gaziemir Kızılay Derneğine, atama yapılarak görev sürdüren Davut Dinçel ve yeni yönetim kurulu,kongre yaparak üyelerden güvenoyu aldı.Gaziemir  Esnaf Kefalet salonunda gerçekleşen kongreye, Kızılay Gaziemir kurum müdürleri ve ile  Gaziemir Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri katıldı.

Kongreye Gaziemirliler dernek başkanı Selahattin Daver, Gaziemir ilçe  Tarım,halk eğitim müdürü ve Gaziemir Kaymakamlığı özel kalem müdürü katıldı. kongre de oluşan Divan ile seçimler yapılarak ataması yapılan Davut Dinçel seçimle yeni yönetim Kurulunu oluşturdu. Kongrede İzmir Kızılay Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış Gaziemir yeni yönetim Kurulunu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

”Nerede gözyaşı ,açlık ve ızdırap varsa, Türk kızılay’ı sizlerin gayret ve desteği ile oraya koşuyor”

Baykalmış yaptığı konuşmada  Kızılay’ın sadece Türkiye’ye değil, dünyanın her neresinde bir mazlumun gözyaşı varsa, Onu dindirmeye aç olan kimsenin de karnını doyurmaya, çalışıyor.  Kızılay bu milletin ve dünya mazlumlarının en acı, ve en zor günlerinde Onların her zaman yanında olmaya sizden aldığı güç ve destekle sizlerin çalışmaları ile devam edecektir dedi.

Başkan Davut Dinçel

Mahmut Taymaz

Fatih Temel

Ruhsan Tolun

Ayşe Pehlivan

Ayşe Eren

Bekir Sarı

Denetleme Kurulu: İlknur Altun.

 

 

Yorum Yazın